-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Elfen Lied

Go down 
+5
xDnekobabyxD
Eαrl Phαntømhive
CaTaHaTa
Sanji
Nipper
9 posters
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 1:01 am

Elfen Lied 11780810
Заглавие: Elfen Lied
Тип: Телевизионни серии
Епизоди: 13
Година: 25.07.2004 до 17.10.2004
Категория: Action, Angst, Ecchi, Gunfights, Horror, Nudity, SciFi, Seinen, Super Power, Tragedy, Violence
Продуценти: GENCO, VAP, ARMS, Studio Guts, A Line

Резюме: Kouta и Yuka намират младо, кърваво и голо тяло на момиче на плажа и това променя живота им завинаги... за добро или за лошо. Тя не може да говори или да работи като нормално човешко същество, но въпреки това я кръщават Nyuu и я откарват към дома си в усилие да я спасят. Това, което те не знаят, обаче е, че тя всъщност е машина за убиване - провален експеримент - и е само въпрос на време преди убиецът в нея да се събуди отново...
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 9:05 am

Не се бъзикайте с това аниме.Едно от любимите ми е.То фърчат части кръв се лее навсякъде,как да не се влюбиш puppy eyes
А и историята е върховна,ама има някой мн гадни моменти 31
Върнете се в началото Go down
CaTaHaTa

CaTaHaTa


Брой мнения : 91
Points : 96
Join date : 18.02.2010

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 7:08 pm

Споделям мнението на Николай 50 Анимето е "просто" супер
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeПет Апр 02, 2010 1:45 pm

Хммм... Първият път като го гледах не ми хвана много окото. Но пък за това си има втори път ^^

История: Често казано не е от най-добрите истории, има си доста липсващи неща и цялото това връщане в минало от време на време и появяването на все по-силни герои нещо не ми допадна. Кръвта може би беше в повече на моменти. Но пък историята като цяло си беше доста трогателна на моменти. Въпреки, че си имаше дупките и краят не беше от най-интригуващите, ако се вгледаш по-добре в анимето ще разбереш, че не е само кървища, а има и повече. 8/10

Арт: Не ме впечатли с добър арт, има и доста по-добри, но не е и най-критичният. Героите бяха доста сковани и израженията им някак не си бяха на мястото. CGI ръцете си бяха добра идеи, но пък имаше не особено добре осъществена... 7/10

ОСТ: Опенинга ставаше, но ендинга не ми харесваше. Мелодийката от музикланта кутия беше много красива /е тя си беше ремикс на опенинга/, но пък защо по дяволите не я смених за момент през цялото аниме. През всички епизоди можеш да се "насладиш" на еднообразна музика. 8/10

Герои: Луси беше добре реализиране, с цялото това раздвоение на личността. В единият момент гледаш едно детенце с розова косица след малко гледаш обезумяло дете, убиващо наред. Като персонаж само Yuka не ми хареса, беше прекалено разлигавена. 9/10 заради Yuka =)

ОВА-та, не беше голям провал, но опит за комедия на места някак си... Някак си не ми се хареса. Та на нея й давам 9/10 ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeПет Ное 05, 2010 9:09 pm

пълна психарийка отвсякъде. как да не му се радва човек, невероятно е <3 27
Върнете се в началото Go down
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeСъб Ное 20, 2010 3:20 pm

Благодарение на това аниме зарибих няколко момчета по аниметата. 32 Няма как... като им кажеш голи мацки и кръв повече от обикновеното иии... 45
Върнете се в началото Go down
ice_goddes

ice_goddes


Брой мнения : 24
Points : 24
Join date : 20.11.2010
Age : 29
Местожителство : Soul Society

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeНед Ное 21, 2010 3:28 pm

Обожавам това аниме!Благодарение на него и аз зарибих един съученик по анимета,въпреки че той много ги мразеше!Любимото ми аниме! 33
Върнете се в началото Go down
Slain

Slain


Брой мнения : 291
Points : 511
Join date : 17.01.2011
Age : 28

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 9:10 pm

Историята, героите, обстановката са добри. Lilium opening-a, като цяло атмосферата и OST-a те въвличат в света на Елфите, тяхната тъга, техните мъчителни спомени, яростта им, както и общото за всички тях - любовта.
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum
IkaRo0s

IkaRo0s


Брой мнения : 35
Points : 35
Join date : 05.02.2012

Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitimeПон Фев 06, 2012 12:12 am

Доста неиздържало аниме 30 27
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Elfen Lied Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Elfen Lied   Elfen Lied Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Elfen Lied
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кой от elf lied сте

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Отаку Дискусии :: Анимета-
Идете на: