-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Книгите и мнението Ви за тях?

Go down 
+8
XParadiseXx
Ecchi-san
Sanji
Eαrl Phαntømhive
fieryangel
Nipper
Nanaho
Pervert Queen
12 posters
АвторСъобщение
Pervert Queen

Pervert Queen


Брой мнения : 110
Points : 109
Join date : 12.01.2010

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 4:40 pm

Е какво е вашето мнение за книгите?
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeПет Фев 26, 2010 1:32 am

Готини са обичам да чета книги ама..трудно си намирам тва което търся.. 21
Върнете се в началото Go down
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeНед Мар 07, 2010 12:55 am

Харесва ми да чета... и е хубабаво човек да го рпави.. обогатява речникът си...
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
????
Гост




Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 1:09 am

Обичам исторически книги свързани със интересни факти.

1/2-ра световна война.
Наполеон Бунапарт.
Истините за Египет.
Монголското единство на Чингисхан.
Обичам и разни книги за японска култура и древно американска култура.
Много са ми интересни нещата и просто, ако имам такава книга задължително ще я прочета.
Инъче в публик.. едва си тръгван.. 990 lol!
Върнете се в началото Go down
fieryangel

fieryangel


Брой мнения : 85
Points : 86
Join date : 23.05.2010
Age : 34
Местожителство : в момента Пловдив

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 12:51 pm

Ако трябва да избирам между книга и филм по теленизията книгата печели. Като вляза в книжарница ми се иска да си устроя палатков лагер вътре.
Книгите несамо обогатяват речника, но и развиват абстрактното мислене, логиката, фантазията на човек, докато по тебевизията виждаме всичко директно със цветове, звук и образи и неостава нищо друго освен да следим действието.
Да живее книгата
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 6:07 pm

Книгиии ;3333 Много обичам да чета, въпреки че не ми остава никакво време в момента ;/
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeНед Юли 11, 2010 8:02 am

Ами книгите са важни,защото развиват въображението на човек.Дават също така и много интересни факти.
Аз лично чета не повече от 3-4 книги на година,но за сметка на това винаги са интересни.
Докат някой от сегашните 10-11 годишни , дори не знаят какво е това книга.....
Върнете се в началото Go down
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeНед Юли 11, 2010 7:18 pm

fieryangel написа:
Като вляза в книжарница ми се иска да си устроя палатков лагер вътре.

Чувствам се по абсолютно същия начин! А влезна ли в библиотека - няма излизане поне 1 час..
Иначе обичам да чета най-вече класически шедьоври (особено руската литература от Социалния реализъм, също така и френска..). Много ми харесват и романи, свързани с факти от историята. Сега например чета един на немски (в немска паралелка съм хР ...) "Die Welle" (нз на бг дали я има въобще) и е адски интересна - в общи линии е свързана с Хитлер.

Понякога естествено ми се иска нещо по-нереалистично и тогава идва на помощ фантастиката ;P

Тааа... Да, обичам да чета книги. :D :P
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeНед Юли 11, 2010 11:48 pm

Като малка мразех да чета.Но есента на миналата година какво ми стана и...до сега съм прочела 13 книги.Обичам да чета!!! Наистина обогатява речника, развива фантазията, а и научаваш много нови неща.Имам приятелки които не са бутвали книга...no comment.Според някои не съм добре да си харча парите за книги.Можело да си купя мн др неща с парите, които съм дала за тея книги о.о
Върнете се в началото Go down
Ronrinesu

Ronrinesu


Брой мнения : 74
Points : 74
Join date : 31.07.2010
Age : 29
Местожителство : Градът на липите

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeСъб Юли 31, 2010 7:00 pm

Май си намерих тука душевни братя и сестри! <3
Като се замъкна в книжарницата и след един час едвам ме изкъваш и през цялото време съм "Ех, ако бях милионер колко книги щях да си купя". Обожавам да чета! <3 То от мама и тати наследено. В 8-и клас карахме занималня (езикова) и учех за около 15-10 минути през останалото време си четях книга. Имаме ли пари никога не са ми отказвали да ми купят книга. Най-хубавото е, че у нас си имаме малка библиотечка и е адски забавно да се разровя и да си избирам какво да чета. А няма по-забавно от това цяла вечер да стоиш на нощната лампа с книга в ръка и да си легнеш в 6 сутринта.
От много малка имам слабост към Древен Египет и всичко свързано с него е изкупено и изчетено, че на места и научено на изуст. Като цяло съм адски запалена на тема Древна история. Само не ме карайте да чета за Първата и Втората световна война, че имам адски лоши спомени от даскалка по история. XD
Общо взето най-много чета фентъзи и фантастика. Само не ми пробутвайте някакви от сорта на здрачосаните и дневниците на вампира.
Върнете се в началото Go down
http://forest-goddess.deviantart.com/
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 4:47 pm

Ин, каза го изключително точно ! Четенето е не само упражнение за мозъка ни, но и забавление... Стига да имаме добре развита фантазия.
Върнете се в началото Go down
Yuuki 02

Yuuki 02


Брой мнения : 33
Points : 33
Join date : 29.10.2010
Age : 25
Местожителство : Варна

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 8:37 pm

Книгите са хубаво нещо и стават за много неща - за развлечение, за развиване на въображението, за научаване, за обогатяване не речника и за насърчаване и вдъхновение при мене 990
Върнете се в началото Go down
Renkinjutsu

Renkinjutsu


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 13.07.2011
Age : 27
Местожителство : София , България

Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitimeПет Авг 05, 2011 11:06 am

Не мога без тях ! Обожавам да чета книги и наистина са полезни в много сфери . 27
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книгите и мнението Ви за тях? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгите и мнението Ви за тях?   Книгите и мнението Ви за тях? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книгите и мнението Ви за тях?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мнението Ви за ЧАЛГАТА?!
» Мнението ви за Lenalee Lee?
» Мнението ви за Yaoi

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Интереси и занимания :: Литература-
Идете на: