-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тери Гудкайнд - Мечът на истината

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Pervert Queen

Pervert Queen


Брой мнения : 110
Points : 109
Join date : 12.01.2010

Тери Гудкайнд - Мечът на истината Empty
ПисанеЗаглавие: Тери Гудкайнд - Мечът на истината   Тери Гудкайнд - Мечът на истината Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 4:43 pm

Някой чел ли е книгите? Какво ви е мнението за поредицата?
Върнете се в началото Go down
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Тери Гудкайнд - Мечът на истината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тери Гудкайнд - Мечът на истината   Тери Гудкайнд - Мечът на истината Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 11:10 pm

сериала е добър... може би книгите са още по-добри : )
Върнете се в началото Go down
kalan1980




Брой мнения : 1
Points : 1
Join date : 22.02.2011

Тери Гудкайнд - Мечът на истината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тери Гудкайнд - Мечът на истината   Тери Гудкайнд - Мечът на истината Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 3:03 pm

Книгите са невероятни,изчела съм повече книги отколкото мога да си спомня,но това е любимата ми поредица,в момента я препрочитам за трети път,просто не може да ми омръзне.Няма да сгрешите ако я прочетете,всъщност е нужно просто да почнете първата книга и сами няма да можете да спрете. Може да намерите цялата поредица в "e-bookBG"-това е онлайн библиотека.Забавлявайте се. lol!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тери Гудкайнд - Мечът на истината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тери Гудкайнд - Мечът на истината   Тери Гудкайнд - Мечът на истината Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тери Гудкайнд - Мечът на истината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Интереси и занимания :: Литература-
Идете на: