-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Drag Me To Hell / Отведи ме в ада

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Pervert Queen

Pervert Queen


Брой мнения : 110
Points : 109
Join date : 12.01.2010

Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Empty
ПисанеЗаглавие: Drag Me To Hell / Отведи ме в ада   Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 4:45 pm

Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Drag-me-to-hell-box-cover-poster

## Режисьор : Сам Рейми

## Сценарист : Сам Рейми, Айвън Рейми

## В ролите : Джъстин Лонг, Алисън Ломан, Лорна Рейвър, Дейвид Пеймър

## IMDB : Линк към IMDB

## Оценка в IMDB : 7.8/10 (18,434 гласа)

## Официален сайт : Линк към сайта

## Държава : САЩ

## Година : 2009

## Времетраене : 99 минути

## Релийз група : PrisM

## Резюме : Кристин Браун (Алисън Ломан) е амбициозна банкова служителка от Лос Анжелис, живееща с чаровния си приятел професор Клей Долтън (Джъстин Лонг, Умирай трудно 4.0). Животът е прекрасен, докато един ден в банката й се появява мистериозната госпожа Гануш (Лорна Рейвър), за да помоли за отсрочка по ипотеката си. Дали Кристин трябва да последва инстинкта си и да се смили над старицата? Или да откаже отсрочката и да впечатли шефа си (Дейвид Пеймър), за да си гарантира повишението? Кристин избира второто, което ще лиши старицата от нейния дом.

В гнева си старата жена урочасва Кристин с проклятието Ламия, превръщайки живота й в истински кошмар. Преследвана от зъл дух и неразбрана от скептичния си приятел, тя търси помощта на екстрасенса Рам Джас, за да спаси душата си от вечно проклятие. За да помогне на ужасената Кристин, ясновидецът я изпраща на невероятно пътуване, което трябва да разруши проклятието. Но с наближаването на злите сили, Кристин ще трябва да се изправи пред немислими избори и да реши докъде е готова да стигне, за да се спаси.
Върнете се в началото Go down
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drag Me To Hell / Отведи ме в ада   Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 11:34 pm

Жалко жалко......гледахте ли "Писък 2009" ? тоя филм беше обявен за най страшния хорър за 2009.....с 2 думи филмът не струва.Не схващам кое беше страшното то биеше повече към комедия.Нз за вас ама в тоя филм единствения страшен момент беше когато сянката на дявола се виждаше пред вратата,и жената беше в стаята.А най гадния момент в филма беше когат бабката се изповръща върху главната,и когат нашата тряаше да си пожертва котката за да премахне проклятието,ама понеже е тъпа само дет уби горкия котак :D
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drag Me To Hell / Отведи ме в ада   Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Icon_minitimeСря Фев 24, 2010 10:50 am

MrSayenMan написа:
Жалко жалко......гледахте ли "Писък 2009" ? тоя филм беше обявен за най страшния хорър за 2009.....с 2 думи филмът не струва.Не схващам кое беше страшното то биеше повече към комедия.Нз за вас ама в тоя филм единствения страшен момент беше когато сянката на дявола се виждаше пред вратата,и жената беше в стаята.А най гадния момент в филма беше когат бабката се изповръща върху главната,и когат нашата тряаше да си пожертва котката за да премахне проклятието,ама понеже е тъпа само дет уби горкия котак :D

Личи си кой е гледал филма отгоре отгоре..
Върнете се в началото Go down
CaTaHaTa

CaTaHaTa


Брой мнения : 91
Points : 96
Join date : 18.02.2010

Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drag Me To Hell / Отведи ме в ада   Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 12:05 am

Да... много интересен филм, само че аз не разбрах каде беше "Horror-a" когато бабичката си изпразни съдържанието на червата върху главната героиня или още в началото кадето демона си беше напрао "Мухамет Али" 990
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Drag Me To Hell / Отведи ме в ада   Drag Me To Hell / Отведи ме в ада Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Drag Me To Hell / Отведи ме в ада
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Интереси и занимания :: Кино-
Идете на: