-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Naruto Shippuuden

Go down 
+9
yummyunique
Eαrl Phαntømhive
beyond_birthday
Nanaho
Wicked
Nightmare
Sanji
CaTaHaTa
Nipper
13 posters
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 1:13 am

Naruto Shippuuden 39891810

Заглавие: Naruto Shippuuden
Тип: Телевизионни серии
Епизоди: 108+
Година: 15.02.2007 до ?
Категория: Action, Martial Arts, Ninjas, Shounen, Super Power
Продуценти: Studio Pierrot, TV Tokyo, Magic Bus, Aniplex, TV Tokyo Music, SME Visual Works


Резюме: Второто въплъщение на много популярното аниме НАРУТО. Това аниме ще представи втора част от историята на мангата. Действието се развива 2 години след "Връщането на Саске"(епизоди 107-135).

Историята се върти предимно около новите приключения на Узумаки Наруто и Харуно Сакура и тяхното издирване на Учиха Саске след като той напусна селото Коноха, за да добие силата на Орочимару. Историята също показва по-активно Акатсуки и тяхната мисия да вземат всички опашати зверове.

След като Наруто не успя да върне Саске, Наруто научава, че така създалите се обстоятелства му дават малко по-малко от три години, за да се подготви за сблъсъка си с Орочимару, който трябва да изчака толкова време, преди да премине в тялото на Саске. Наруто също така трябва да се подготви за евентуален сблъсък с Акатсуки, които са след деветоопашатата лисица демон, затворена в тялото му. За да се подготви, Наруто напуска селото си и е усилено трениран от Джирая. В същото време Сакура става ученичка на Тсунаде, а Сасуке е трениран от Орочимару. Така всеки от трите члена на Отбор 7 сега се тренира от един от легендарните Санини.
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
CaTaHaTa

CaTaHaTa


Брой мнения : 91
Points : 96
Join date : 18.02.2010

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 7:13 pm

Предварително се извинявам на феновете (respect). Но аз лично харесвах анимето до 40 и някой епизод май беше, чстно да си презная не се сещам точо 24 когато се биха Naruto и Neji не ми става ясно как някой който ти измуква сичките сили ще падне от сила която си крил в себе си......... Нали за това му е измуква да го остави без такава ??? а Naruto го побеждава с 9-то опашатата .....
Върнете се в началото Go down
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 8:07 pm

Нееее Ш шипуден са оплескали нещата тотално...
Балансат на силите е абсолютно заличен.Не ме радва :/ Следя го,но не ми е интересно,а колкото да видя битката на наруто и пейн,и как хината признава на наруто че го обича :D
Върнете се в началото Go down
Nightmare
Модератор
Модератор
Nightmare


Брой мнения : 320
Points : 333
Join date : 15.02.2010
Age : 27
Местожителство : Your nightmares

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 9:10 pm

MrSayenMan написа:
Нееее Ш шипуден са оплескали нещата тотално...
Балансат на силите е абсолютно заличен.Не ме радва :/ Следя го,но не ми е интересно,а колкото да видя битката на наруто и пейн,и как хината признава на наруто че го обича :D

Защо ли и аз т`ва чакам :D :D :D


EDIT : А верно ли Хината е убита ? ???
Върнете се в началото Go down
http://meryto97.deviantart.com/
Wicked




Брой мнения : 176
Points : 179
Join date : 21.03.2010
Age : 29
Местожителство : BapHa

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeНед Мар 21, 2010 6:43 pm

Nightmare написа:
MrSayenMan написа:
Нееее Ш шипуден са оплескали нещата тотално...
Балансат на силите е абсолютно заличен.Не ме радва :/ Следя го,но не ми е интересно,а колкото да видя битката на наруто и пейн,и как хината признава на наруто че го обича :D

Защо ли и аз т`ва чакам :D :D :D


EDIT : А верно ли Хината е убита ? ???

Да вярно е,но след като Наруто бие Пейн нещо му става на Пейн и става добър и съживява всички убити 50
Върнете се в началото Go down
Nightmare
Модератор
Модератор
Nightmare


Брой мнения : 320
Points : 333
Join date : 15.02.2010
Age : 27
Местожителство : Your nightmares

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 8:34 pm

Wicked написа:
Nightmare написа:
MrSayenMan написа:
Нееее Ш шипуден са оплескали нещата тотално...
Балансат на силите е абсолютно заличен.Не ме радва :/ Следя го,но не ми е интересно,а колкото да видя битката на наруто и пейн,и как хината признава на наруто че го обича :D

Защо ли и аз т`ва чакам :D :D :D


EDIT : А верно ли Хината е убита ? ???

Да вярно е,но след като Наруто бие Пейн нещо му става на Пейн и става добър и съживява всички убити 50


Верно ? ??? Що тогава седях три дена като пън да мисля к`ви ги вършат ?
Върнете се в началото Go down
http://meryto97.deviantart.com/
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 10:59 pm

Аз не съм гледала наръто от 110 еп. на shippuuden ама като гледам кви обрати стават предполагам че пролетната ваканция ще се зяпа яко стана ми интересно ^.^
Върнете се в началото Go down
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 11:25 pm

Nanaho написа:
Аз не съм гледала наръто от 110 еп. на shippuuden ама като гледам кви обрати стават предполагам че пролетната ваканция ще се зяпа яко стана ми интересно ^.^


Мм.. да.. гледай .. наистина става интересно Naruto Shippuuden 202598
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
beyond_birthday




Брой мнения : 276
Points : 278
Join date : 14.02.2010
Age : 30
Местожителство : София

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeВто Мар 23, 2010 3:24 am

Оо да ся с тея филъри дет бяхаа направоо ... едвам превеждах еповете .. толко ми беше тъпо ..
добре, че свършиха хД
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/bu.mcdonnell?ref=tn_tnmn
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:10 pm

Аз го зарязах на 120 еп, стана ми скучно, много оплескаха нещата и само разтягаха лукуми по едно време... Като почне по топло време и малко учене ще наваксам с епизодите, че сега нямам време, пък и не ми е особено интересно да чувам по 1000 пъти "Саске!" или "Саске, върни се!" хД
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
yummyunique

yummyunique


Брой мнения : 26
Points : 30
Join date : 08.06.2010

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeВто Юни 08, 2010 5:11 pm

преди много ме кефеше ся също ама спрях а го следя и докато се усетя то минали 100 епизода хД нз кога ще наваксвам при положение че съм едва от 80 и някой :X
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 1:07 am

Тея епизоди последните бяха пълна скръб...Чувствах се като в зоологическа градина...динозаври, носорози, жаби, Цербер O_O
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 7:51 am

XParadiseXx написа:
Тея епизоди последните бяха пълна скръб...Чувствах се като в зоологическа градина...динозаври, носорози, жаби, Цербер O_O

Fail, май ще се откажа да наваксвам с еповете о.о
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
Wicked




Брой мнения : 176
Points : 179
Join date : 21.03.2010
Age : 29
Местожителство : BapHa

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 4:50 pm

Как ще спреш ... Пейн срещу Наруто дълго очакваната битка 22
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeЧет Юни 10, 2010 11:54 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeПет Юни 11, 2010 7:36 am

XParadiseXx написа:
Spoiler:

Това аниме/манга да не се е превърнало в сапунен сериал о.о
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeСъб Юни 12, 2010 8:48 am

XParadiseXx написа:
Spoiler:

Тоо още едно време като съживиха Гаара и се усети, че ще става сапунка...
Въпреки това му следя мангата, ама като гледам кви ги е навъртял Масаши напраааоо xD Чудя се, от къде му идват тия странни идеи..
Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Yuuki 02

Yuuki 02


Брой мнения : 33
Points : 33
Join date : 29.10.2010
Age : 25
Местожителство : Варна

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 6:42 pm

E, на мен ми харесва! 116
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 7:33 pm

Аз сиг съм 10 епа назад... не ми се гледа ама не мога да го оставя недогледано -.-
Върнете се в началото Go down
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 7:36 pm

аз чакам моя Саске :3 24
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Naruto Shippuuden Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Naruto Shippuuden   Naruto Shippuuden Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Naruto Shippuuden
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Naruto Shippuuden 152-153
» Naruto
» Naruto fic - Daughter Of The Death

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Популярни aниметa :: Naruto-
Идете на: