-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените

Go down 
+2
XParadiseXx
Pervert Queen
6 posters
АвторСъобщение
Pervert Queen

Pervert Queen


Брой мнения : 110
Points : 109
Join date : 12.01.2010

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 5:03 pm

1. Не се опитвайте да промените мъжа - освен ако не е пеленаче.

2. Какво ще направиш, когато гаджето ти си тръгне? - Затворете вратата.

3. Щом могат да пратят мъж на луната, да ги изпратят всичките там.

4. Не позволявай на мъжката мисъл да се лута, прекалено е малко мястото и ще се изгуби.

5. Търсете си по-млад мъж. Не се притеснявайте, че е малък - те така или иначе не порастват.

6. Мъжете са еднакви, само лицата им се различават, че да не ги бъркате.

7. Дефиниция за ерген: мъж, който е пропуснал да направи някоя жена нещастна.

8. Жените не правят мъжете на глупаци: повечето от тях се справят чудесно с тази задача сами.

9. Най-добрия начин да накарате мъж да свърши нещо е да му кажете, че е твърде стар за това.

10. Любовта е опиянение, а брака си е истински бульон трезве.

11. Ако искате отдаден мъж, потърсете в лудниците.

12. Децата на Израел са се лутали в пустинята 40 години. Дори и в библейските теми, мъжете не питат за посоката.

13. Ако той Ви попита какви книжки обичате, кажете му, чекови.

14. Запомнете, че чувството за хумор, не е в това какви вицове разказвате и как, а дали се смеете на неговите.

15. За съжаление, всички мъже са създадени еднакви.


Дали са истини или жените си измислят безпочвено тези формулировки - преценете сами. А тези, които няма да се съгласят, да се обосноват.
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeСъб Фев 13, 2010 6:57 pm

Не ми е ясно защо жените говорят така за мъжете...били еднакви, не питали за посоката - все им намират кусури.Аз пък мога да кажа,че жените са големи мрънкала и постоянно ти надуват главата 69 и все нещо не им е наред и според тях никога не са виновни.Аз може и да съм момиче, но в повечето случаи съм на страната на мъжа ! 76
Върнете се в началото Go down
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 12:32 am

Това малко ме обижда 22
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 4:41 pm

Кое бе? Аз ли? 52 23
Върнете се в началото Go down
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 9:17 pm

Не,че ни мислите за идиоти,а има мн свесни мъже(в това число включвам и себе си)
Върнете се в началото Go down
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 9:35 pm

Аз съм с Ради , и аз в повечето случай съм на страна на мъжете... Съглазна съм и с Ник ... не всички мъже са еднаки.. има наистина свестни момчета... 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените 202598
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeНед Фев 14, 2010 10:08 pm

Само такаа 59
Върнете се в началото Go down
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeВто Фев 16, 2010 8:52 pm

^^ точно така.
Ще ви дам пример.
Имам един приятел дет момичетата мн го харесват,но той е толкос срамежлив,че дори не може да ги заговори.Най-готиното момиче в квартала ни,му предложи а той отказа,щот е мн зле горкия :D
Мисълта ми е че не е задължително щом има гадняри сред нас,че всички мъже сме такива.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 9:49 pm

MrSayenMan написа:
Не,че ни мислите за идиоти,а има мн свесни мъже(в това число включвам и себе си)

От къде знаеш, че си свестен мъж? 999
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeПет Мар 05, 2010 2:57 am

Предположения....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeСъб Мар 06, 2010 4:01 am

Nanaho написа:
Предположения....

Самореклама.. lol!
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeСъб Мар 06, 2010 1:34 pm

Ами им асе за свестен...важното е че поне се има за нещо ьхаьах
Върнете се в началото Go down
CaTaHaTa

CaTaHaTa


Брой мнения : 91
Points : 96
Join date : 18.02.2010

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 12:56 am

Ей аз съм ерген и до сега абсолютно всичко което прочетох не се съвпада с мен!!!! 25
Всичките ми приятели могат да го подвърдят , и да нямам си "гадже" не защото съм "свиня" която не оценява момичетата а точно обратното всяко момиче което заговарям само използва това че разбирам от компове и като надуша каква е работата се одтръпрвам и те така и не ми обръщат внимание... Мога да копна 1-на хронология на една такава от скайпа си ако желаете. Другия проблем е че сам страшен на тема "Срамежливост" ако харесам някое момиче единствения начин да станем гаджета е и тя да ме харесва и да забележи че я гледам кат "БОТ" и да ме заговори инъче аз няма да събера смелост....
А да не говоря че аз никога не бих обидил момиче нито за външният и вид нито как изглежда докато аз съм получавал какви ли не обиди от тяхна страна като например: " Вище го този ве , не знам дали е модерно да се е насрал или просто в България климата му влияе защото е шибан жълтурко" , и аз какво да направя че 90 % от България ме мислят за Азиатец като не съм .... да си напрая пластична операция и да заслушам мазна музика че да се вместя в обществото ли ... е няма да стане.........!

Съжелявам че избухнах така, ама има и свестни момчета това което виждам аз е описания на такива "ПЕДЕРАСТЧЕТА" на който съм им мелил физиономиите доста годинки! Просто се депресирах след това което прочетох...... 67

Вие си напрайте напрао Т...К ве хора карайте я по спокойно и не излизайте със "свине" че после да слагате момчетата под общ знаменател! 21
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 2:48 am

Спокойно бе момче ьхахьха....никой не ви слага под общ знаменател...
Аз даже не съм ги чела тея истини мързи ме ама щом толкова много се възпалявате знчи има защо..
Има сякакви...ама в повечето случай са свине. ;]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitimeПон Мар 08, 2010 4:24 pm

CaTaHaTa написа:
Ей аз съм ерген и до сега абсолютно всичко което прочетох не се съвпада с мен!!!! 25
Всичките ми приятели могат да го подвърдят , и да нямам си "гадже" не защото съм "свиня" която не оценява момичетата а точно обратното всяко момиче което заговарям само използва това че разбирам от компове и като надуша каква е работата се одтръпрвам и те така и не ми обръщат внимание... Мога да копна 1-на хронология на една такава от скайпа си ако желаете. Другия проблем е че сам страшен на тема "Срамежливост" ако харесам някое момиче единствения начин да станем гаджета е и тя да ме харесва и да забележи че я гледам кат "БОТ" и да ме заговори инъче аз няма да събера смелост....
А да не говоря че аз никога не бих обидил момиче нито за външният и вид нито как изглежда докато аз съм получавал какви ли не обиди от тяхна страна като например: " Вище го този ве , не знам дали е модерно да се е насрал или просто в България климата му влияе защото е шибан жълтурко" , и аз какво да направя че 90 % от България ме мислят за Азиатец като не съм .... да си напрая пластична операция и да заслушам мазна музика че да се вместя в обществото ли ... е няма да стане.........!

Съжелявам че избухнах така, ама има и свестни момчета това което виждам аз е описания на такива "ПЕДЕРАСТЧЕТА" на който съм им мелил физиономиите доста годинки! Просто се депресирах след това което прочетох...... 67

Вие си напрайте напрао Т...К ве хора карайте я по спокойно и не излизайте със "свине" че после да слагате момчетата под общ знаменател! 21

Не мисля, че е нужно цял свят да чете личните ти проблеми.
Не си единствен. ^_^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 15 истини за мъжете, от гледна точка на жените   15 истини за мъжете, от гледна точка на жените Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
15 истини за мъжете, от гледна точка на жените
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» От ваша гледна точка ,кой има най-готината команда?
» ГМО ! (17 истини срещу ГМО!)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Интереси и занимания :: Любопитно-
Идете на: