-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво точно ви привлече в аниметата?

Go down 
+2
Precious.Nightmare
Nipper
6 posters
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeПон Яну 11, 2010 9:08 pm

Какво точно ви привлече в аниметата? ...Какво ви "ХВАНА", когато за пъри път гледахте аниме... какво ви направи впечатление накратко?
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
Precious.Nightmare

Precious.Nightmare


Брой мнения : 53
Points : 53
Join date : 10.01.2010
Age : 26
Местожителство : Градът на Липите (;

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 8:54 pm

Накратко казано, мен най-много ме радват физиомониите, които правят хД и смешните моменти ... както и романтиката (:
Върнете се в началото Go down
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 11:04 pm

Хмм... също... физиономиите... смешните моменти.. реакцията на героите...
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeПон Фев 15, 2010 9:27 am

Хмм Приключенията,смешките историята и може би звуците коит слагат на различните моменти.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeПон Фев 22, 2010 11:15 pm

От както се помня гледам анимета и със сигурност ми е до свикването.. 27
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 2:23 am

Узвочението за пореден път казвам.... аз съм страшна фенка на Японския език и култура че просто...то като ги чуеш още и знаеш без да видиш героя какво би представлявал...
[Макар че по отношение на Японската култура и език...малко доста ми куцат нещата...и тва е единствено защото съм завряна на майната си...ИСКАМ ДРУГ ЖИВООТ!]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 3:43 am

Nanaho написа:
Узвочението за пореден път казвам.... аз съм страшна фенка на Японския език и култура че просто...то като ги чуеш още и знаеш без да видиш героя какво би представлявал...
[Макар че по отношение на Японската култура и език...малко доста ми куцат нещата...и тва е единствено защото съм завряна на майната си...ИСКАМ ДРУГ ЖИВООТ!]

То и аз така..
Обикновенно обужавам японската култура и от скоро съм бая навътре в нещата..
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 9:16 pm

Бих чела из нета за каkво стaва въпрос поне от малко да знам ама в момента точно не разполагам със свободно място в главата си за да помня и това...малко ми е малък Ram-a.... хаьхьх
Като се освободи място можеби лятната ваканция може... ^.^
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeПет Фев 26, 2010 5:00 pm

Всичко ме привлече в аниметата xDD Гласовете, езика, физиономиите, реакциите, чувствата и едно мн важно нещо...направи ми голямо впечатление арта! Аа аз най-сетне си намерих учителка по японски sun Искам да отида там да уча smile
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeПет Фев 26, 2010 8:23 pm

Не е честнооо и аз искааааам
Върнете се в началото Go down
IkaRo0s

IkaRo0s


Брой мнения : 35
Points : 35
Join date : 05.02.2012

Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 11:43 pm

Мега много неща супер сили искам да летя да се бия хахахааа 93 да използвам магия от малка харесвам красивата анимация и затова от първото аниме което гледах се зарибих мега много като цяло японците са уникални за да правят такива супер уникални неща анимацията ми помага да избягам от напрежението в реалният живот заинтригуваме и ме разчуства искам да съм аниме 22
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво точно ви привлече в аниметата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно ви привлече в аниметата?   Какво точно ви привлече в аниметата? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво точно ви привлече в аниметата?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво харесвате и какво мразите в аниметата?
» Ако бях предмет,какъв по-точно щях да бъда?
» Първото ви впечатление от аниметата?
» Вредят ли аниметата на личният ви живот?
» Бихте ли се отказали от аниметата заради момиче/момче?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Отаку Дискусии :: Аниме дискусии-
Идете на: