-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 [Разказ] Нещо без име

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Mammon Of Greed

Mammon Of Greed


Брой мнения : 27
Points : 11
Join date : 10.01.2010
Age : 27

[Разказ] Нещо без име Empty
ПисанеЗаглавие: [Разказ] Нещо без име   [Разказ] Нещо без име Icon_minitimeПон Яну 11, 2010 10:51 pm

Събудих се заради поредният ми кошмар и отворих очи. Кремави стени, скърцащо легло и снежнобял таван – намирах се в моята стая. Въздъхнах от облекчение и погледнах през прозореца. Лесно забелязах, че е все още нощ, въпреки щорите. Мразя слънчевата светлина и, все пак, спя на включени лампи. Странно, нали?
Но защо, всъщност, кошмарът ме накара да се събудя? Сънувах, че губя скъп приятел. Не знаех кой точно, нямах представа дали такъв човек въобще съществува, но все пак го усещах по този начин.
„И защо се стресна?” – попита нещо в мен. Нещо, което ме накара да се замисля. Нямаше причина това да ме плаши. Просто на тази земя има само един човек, за чиято смърт да ми пука. Този човек в момента лежеше на скърцащото си легло и си мислеше какви ли не абсурдни неща. Друг такъв екземпляр нямаше. Нито на Земята, нито на Луната, нито на което и да е било друго небесно тяло.
Преди година-две, може би, имаше хора, които да обичам истински. Но сложих маската на лицето си и тази обич, някак си, спря да се усеща. Всички хубави чувства, които изпитвах, се насочиха към мен самата, маската продължаваше да стои на лицето ми.
Смеех се, защото така трябва; правех се на тъжна, защото така трябва. Беше досадно и, сигурно заради това, трудно понасях всичко живо около мен. Освен себе си.
Живеех в собствен свят, в който единственото значимо нещо съм аз. Само тогава можех да почувствам нещо истинско. Да се зарадвам или да се натъжа. Продължавам да живея там, а този свят остава все същият. Не исках да се променя, както се променя реалността.
И изведнъж усетих , че голяма част от мен си е отишла и продължава бавно, но сигурно, да си отива.
Очите ми вече пареха почти до болка. Заплаках за пръв път от много месеци. Никога чувството да губиш нещо не е било приятно. А чувството да губиш себе си, да го осъзнаваш и въпреки това да не можеш да направиш нищо е болезнено.
Нямах силата да направя каквото и да е било, въпреки болката – не исках да разруша своя идеален, непроменяем свят.
Чух аларма от телефон и погледнах през прозореца отново – беше светло. По навик се присегнах към телефона си, но се спрях. Знаех точно колко е часа. Сигурна бях, че знам.

Край
Върнете се в началото Go down
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

[Разказ] Нещо без име Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Разказ] Нещо без име   [Разказ] Нещо без име Icon_minitimeПон Яну 11, 2010 11:56 pm

Онемях... имаш талант... невероятно е как .... просто нямам думи... Стахотна си... !!! Очаквам още твои разкази ... [Разказ] Нещо без име 861586
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

[Разказ] Нещо без име Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Разказ] Нещо без име   [Разказ] Нещо без име Icon_minitimeСря Ное 10, 2010 11:22 pm

Mammon Of Greed пишеш невероятни неща, давай в същия дух и занапред 94
Върнете се в началото Go down
Kanda

Kanda


Брой мнения : 217
Points : 226
Join date : 02.11.2010
Age : 27
Местожителство : Hell...

[Разказ] Нещо без име Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Разказ] Нещо без име   [Разказ] Нещо без име Icon_minitimeЧет Ное 11, 2010 6:17 am

Наистина невероятно..продължавай в същия дух..
Върнете се в началото Go down
http://www.bakandaxmoyashi.weebly.com
Sponsored content





[Разказ] Нещо без име Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [Разказ] Нещо без име   [Разказ] Нещо без име Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[Разказ] Нещо без име
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» [Разказ] То
» [Разказ] Вече ще сме завинаги заедно...
» Питай нещо..
» Последното нещо което сте яли?
» Напишете първото нещо..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Изкуство и умения :: Фен Фикшън-
Идете на: