-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ако бяхте "шефчето" за един ден...

Go down 
+5
XParadiseXx
Nanaho
CaTaHaTa
Nipper
†Rainbow warrior†
9 posters
АвторСъобщение
†Rainbow warrior†

†Rainbow warrior†


Брой мнения : 23
Points : 25
Join date : 12.03.2010

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 9:30 pm

Ако бяхте БОГ за един ден какво бихте направили...какво бихте променили?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeСря Мар 17, 2010 10:37 pm

Щях да премахна три неща от хората.
Алчноста, лицемерието и естествено умразата между хората.
Щях да направя така, че всеки да заслужава да бъде уважаван или неуважаван.
Така светът ще е същия но със много по малко престъпления..


Последната промяна е направена от Nimerion на Пет Мар 19, 2010 9:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeПет Мар 19, 2010 12:10 am

Сякаш описа идеалният човек Майк... за жалост хората никога няма да са такива....

Аз дори не знам какво бих направила.. има толкова много неща които бих променила в хората.... в начина на живот.... ах...
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
????
Гост




Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeПет Мар 19, 2010 9:44 am

Joker написа:
Сякаш описа идеалният човек Майк... за жалост хората никога няма да са такива....

Аз дори не знам какво бих направила.. има толкова много неща които бих променила в хората.... в начина на живот.... ах...

Мдам много си права, че никога няма да са такива 67
Върнете се в началото Go down
CaTaHaTa

CaTaHaTa


Брой мнения : 91
Points : 96
Join date : 18.02.2010

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeСъб Мар 20, 2010 12:02 pm

Майк обрал си ми репликите до една... сега ко да кажа 21 то ти си казал сичко, освен можеде би бих променил България защото тази държава ко можем да я наречем така е направо в кретично състояние... тука всеки се мисли за бог а не е 26 може би бих променил гордоста на българите...
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeСъб Мар 20, 2010 11:59 pm

Ние с право сме си горди само дето много ни тъпчат!(но това е друга тема)
Ако бях севишния няма какво да променям..сичко си е направено както трябва...
Останалото което изредихте..,ами сами сме си станали такива.Господ квото е трябвало го е направил..че ние не ставаме си е отделен проблем
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 3:16 am

CaTaHaTa написа:
Майк обрал си ми репликите до една... сега ко да кажа 21 то ти си казал сичко, освен можеде би бих променил България защото тази държава ко можем да я наречем така е направо в кретично състояние... тука всеки се мисли за бог а не е 26 може би бих променил гордоста на българите...

Да.. със сигурност това е изцяло твоя реплика и съм 100% сигурен, че си си мислил абсолютно същото тъй като пак коментираш колко са тъпи българите... не мисля, че в този форум сме китайци.. 90
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 10:11 pm

Мисля че бих напр апокалипсис...и без това искам някои ден да видя апокалипсиса с собствените си очи 47
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 10:17 pm

И аз бих искала света да стане по-добро място...не ме разбирайте погрешно,но това няма как да стане колкото и да искаме.Така че не е ли по добре да му сложа точката докато съм на власт xDD
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 10:20 pm

За мен свободата и справедливостта са едни от най-значимите неща.Готова съм да умра за тях!
Върнете се в началото Go down
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeПет Апр 02, 2010 9:34 pm

Ако бях бог за 1 ден,най-вероятно щях да смекча малко божийте заповеди...
Така де мн са строги някой,а и без това животът ни е тежък..
Щях да напрая няко климатични подобрения,да попрая няколо дупки в озоновия слой и така.
Щях да повиша интелигентността на хората,за да не са толкова злееее....
И след тези тежки задачи,щях да си пусна да изгледам цялото One Piece до края,щот съм БОГ и виждам бъдещето :D
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeПет Апр 02, 2010 11:09 pm

Щях да гледаме аниме хДД Не сериозно - Щях да навестя дявола, да си поговоря с него и да се сбием накрая. Нищо няма да променям в хората, не Бог ни прави каквито сме, ние сами избираме по кой път да поемем (;
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 8:21 pm

Съгласна съм с Cloud smile
Върнете се в началото Go down
GuitarMan

GuitarMan


Брой мнения : 45
Points : 46
Join date : 18.02.2010
Местожителство : Sofia

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeНед Апр 04, 2010 11:35 pm

Само 3 неща... бих унищожил 1/3 от хората,второто да унищожа още 1/3 от човечеството.(Само 1/3 заслужават да живеят,не твърдя,че съм от тях) А накрая бих направил така,че да съм с любимия човек,в ад, в рая, на земята...където и да е!
Върнете се в началото Go down
Wicked




Брой мнения : 176
Points : 179
Join date : 21.03.2010
Age : 29
Местожителство : BapHa

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeПон Апр 05, 2010 2:29 pm

1-вото и най-важно нещо което ще направя е да нахраня всички хора от Африка 121
2-рото щях да ЗАБРАНЯ войната
3-тото щях да направя Земята много по красива от всякога
4-тото щях да върна ледниците
!!!За мен това е най важното!!!
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitimeПон Май 03, 2010 7:28 am

Аз ако бях шефчето бих изтребила сичкия живот от земята за да може да започне всичко на чисто отново и да си почине земята
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ако бяхте "шефчето" за един ден... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако бяхте "шефчето" за един ден...   Ако бяхте "шефчето" за един ден... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако бяхте "шефчето" за един ден...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Как бихте изглеждали ако бяхте аниме героиня?
» "Наследството" (Ерагон, Първородният, Брисингр...)
» "Аниметата не са ли за деца?"Как ще реагирате?
» "Седмица на свободният ранг."
» Това е просто един от тези дни в който...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Развлечения :: Aла-бала-
Идете на: