-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любим Герой

Go down 
+6
itachi_tobi
XParadiseXx
beyond_birthday
Nightmare
Nanaho
Wicked
10 posters
АвторСъобщение
Wicked




Брой мнения : 176
Points : 179
Join date : 21.03.2010
Age : 29
Местожителство : BapHa

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeНед Мар 21, 2010 9:39 pm

Любим Герой

Име:
Защо:
Върнете се в началото Go down
Nanaho

Nanaho


Брой мнения : 668
Points : 674
Join date : 13.02.2010
Age : 29
Местожителство : Роза

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 12:51 am

Наръто..
Просто тоя човек е целия разбит отвсякъде и въпреки всичките страдания продължава да се усмихва..иска ми се да съм като него..
Върнете се в началото Go down
Nightmare
Модератор
Модератор
Nightmare


Брой мнения : 320
Points : 333
Join date : 15.02.2010
Age : 27
Местожителство : Your nightmares

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 8:32 pm

Ъъ Наруто и Хината

Защо : И аз незнам Dx
Върнете се в началото Go down
http://meryto97.deviantart.com/
beyond_birthday




Брой мнения : 276
Points : 278
Join date : 14.02.2010
Age : 30
Местожителство : София

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeВто Мар 23, 2010 3:30 am

Наруто и Итачи
не мога да ги деля и двамата по равно
а защо .. ми ддз Наруто ми се вижда най-свесния .. държи се супер якото
понякога лигаво, друг път сериозно и това, че си държи на думата мн ме радва.. просто няма друг като него!
а за Итачи нз .. повече заради външния вид като че ли хДД
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/bu.mcdonnell?ref=tn_tnmn
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeЧет Мар 25, 2010 10:56 pm

Итачи...защотоо...абе мн е дълго за обяснение.Мисля че всеки който е гледал анимето знае какво е направил..причината да убие клана си и т.н.А и тои е много спокоен човек.Аз също съм спокоен човек и обичам спокойните хора,а и гласът му ми хар и ме ме успокоява още повече.
Върнете се в началото Go down
itachi_tobi

itachi_tobi


Брой мнения : 2
Points : 2
Join date : 03.04.2010
Age : 28
Местожителство : конохаа

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 12:23 pm

мадара sun мойта голяма любов 999

амии и аз не мога да кажа защо ми е любимец...има нещо в него което ме кара да го харесвам сигурно затова че си сменя държанието и все командва...
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeСъб Апр 03, 2010 1:13 pm

Наруто
'Щот е олигофрен и глупак с голяма усмихва, който знае какво иска и знае как да го постигне (въпреки, че му трябват много наставления и време...) хДДД
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
Sanji

Sanji


Брой мнения : 282
Points : 308
Join date : 13.02.2010

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 5:18 pm

Абураме Шино.Просто е безрасъдно як.Супер мистериозен,някво уникално пекано поведение.Ами заради това и заради мега яките му техники.
Върнете се в началото Go down
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeНед Юли 11, 2010 6:09 pm

Име: Еро~сенин~~
Защо: Защото е велик и забавен ;Р С него съм се смяла най-много от една страна, а от друга - като се бие е ... affraid . Също така ми допадат идеите му, а и това, че обикаля и пише книги е черешката на сладоледа!
Върнете се в началото Go down
Ronrinesu

Ronrinesu


Брой мнения : 74
Points : 74
Join date : 31.07.2010
Age : 29
Местожителство : Градът на липите

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeСъб Юли 31, 2010 9:31 pm

Ама те са много...
Тсунаде
Защото е супер сладур, винаги съм си падала по-докторките. Защото е напранила неща, които никоя друга жена не е постигала и просто има нещо адски хубаво в нея и като поведение.

Неджи
Защото има адски яка косаааа! <333 Бих убила гаджето ми да изглежда като него. Бях казала, че ако ме вкарат в мангата аз ще съм тая дето му краде ластичките за коса. Иначе самата му история е добре замислена. И защото по някаква странна причина винаги съм си падала по този тип студени герои. А да, и Хюга просто имат един от най-добрите бойни стилове, които съм срещала в аниметата.

Итачи
Защото нещо в него, освен външния му вид има много радващо. Освен това, че Саске тго мрази, пък аз него как го обичам не е истина. xD Тъй де още преди да се разбере, че всъщност е добър ме радваше адски много. винаги си падам по по-големите братя на главните герои. xD

Гаара
Защото има адски як цвят коса, и въобще ме радва как е нарисуван,особено в Шипудън. Радва ме факта и, че на тази възраст освен, че успя да се промени се издигна до Казекаге и, че успя да се превърне в много отговорен човек.

Има още няколко, но ме мързи.
Върнете се в началото Go down
http://forest-goddess.deviantart.com/
Sponsored content





Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим Герой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любим герой
» Любим клан
» Любим санин?
» Любим аниме герой?
» Любим OP?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Популярни aниметa :: Naruto-
Идете на: