-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Интересни сънища

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
fieryangel

fieryangel


Брой мнения : 85
Points : 86
Join date : 23.05.2010
Age : 34
Местожителство : в момента Пловдив

Интересни сънища  Empty
ПисанеЗаглавие: Интересни сънища    Интересни сънища  Icon_minitimeСъб Юни 26, 2010 11:06 am

Темана май е ясна.


Започвам първа sun - ми сещам се за две неща

1. Много често сънувам извънземни 85


2 .Снощи сънувах един идиотски сън - и така срещнах някакво момче, което после се оказа, че всъщност било прероден самурай и ние двамата сме били влюбени 21 обаче почнала някаква война и някой ме гътнал, затова той си обещал, че ще се преражда докато неме намери и небъдем отново заедно 21 (нямам спомен да съм вечерява със сапун пък то такава лиготия стана 21 )

ПС от друга страна върви за манга така че си запазвам авторските права76


Шефе сори ако има вече такъв топик, но неможах да го намеря. 87
Върнете се в началото Go down
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Интересни сънища  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни сънища    Интересни сънища  Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 10:29 am

Охх ми аз сънувам или суупер извратени неща, или нещо, което се случва до няколко дни, ама обратното на това, което съм сънувала 45
Сега не се сещам точно, но ако се сетя за нещо лудо, ще пиша 48
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Интересни сънища  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни сънища    Интересни сънища  Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 12:13 pm

Аз ако сънувам ще е нещо супер откачено о.о Веднъж сънувах, че съм с Allen Walker и един приятели в някаква странна къща и някой ни гони. Имаше някакви странни рафтове. Ален умря и го погребахме по некфи подливи рози в няква могила и на излизане цялата се надрах. Накрая останахме аз и една от най-добрите ми прителки и "лошите" ни намериха и ние нямаше къде да се скрием и намерихме висока секция или скрин, абе нещо високо около 2м и половина от типа и тя извади некфо въже, аз се качих отгоре и после тя се катереше с въжето нагоре, като се качи се промъкваше между някакви вази... и взе че ми звънна алармата >.>
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Интересни сънища  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни сънища    Интересни сънища  Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 3:36 pm

Аз или сънувам нещо което после се случва или кошмари 990 Първия ми беше....Сънувах че се връщам от баба и дядо с кола, но нещо става и завивам на дясно и аха да се ударя в едно дърво и успях да спра и да отбия, но хората зад мен се забиха в него.И аз се чудя...да отида ли да им помогна или да се омитам.И реших да им помогна аз и отивам...колата смачкана, муйа е отвън с травма на главата, а жената е заклещена вътре ии май имаше и нещо счупено и навсякуде имаше кръв.И аз им казах, че ще отида да повикам някого за да помогне и започвам да бягам, минавам през някаква поляна (навънка мрак), после през една гора и накрая стигнах полицейското хд И викам с мене 10 полицая да помогнат и минаваме пак през тая гора и стигаме полянката и гледаме някакжи дечица (6-7год.) играят футбол посред нощ...и изведнъж топката им се търкулва надолу и пада на мястото на произшествието и всичките 20 деца тръгват да я гонят.Но през т'ва време аз виждам отсреща мъжа...хванал една пушка и ше стреля по тях и се опитвам да ги спра, но те не ме слушат.И тоя започна да стреля и гл само как половината вече ги изби и навсякъде кръв и трупове 70 и до мен имаше две деца.Едното клекнало и гледаше ужасено а др-то пражо и се е вцепенило.Аз тъкмо щях да му кажа да залегне или да го предпазя с тялото си, но онзи стреля и го уцели точно между очите...ама всичко беше толкова истинско.Кръвта ме опръска и..наистина я усещах..и се събудих и 10 мин. сиг съм стояла и съм реанимирала...докат разбера къде се намирам.
А всъщност това не беше първия ми кошмар хд първия ми беше когато бях малка и сънувах банани с пижами да ме гонят с картечници 45
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Интересни сънища  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни сънища    Интересни сънища  Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 8:45 pm

XParadiseXx написа:

А всъщност това не беше първия ми кошмар хд първия ми беше когато бях малка и сънувах банани с пижами да ме гонят с картечници 45

Най-яките банани ще да са били това 990 990 990
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Интересни сънища  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни сънища    Интересни сънища  Icon_minitimeНед Юни 27, 2010 9:44 pm

Епа нз...на мен ми изглеждаха страшни тогава xD
Върнете се в началото Go down
Wicked




Брой мнения : 176
Points : 179
Join date : 21.03.2010
Age : 29
Местожителство : BapHa

Интересни сънища  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни сънища    Интересни сънища  Icon_minitimeСъб Юли 03, 2010 2:30 pm

Апък моите сънища не са за тук 990
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интересни сънища  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересни сънища    Интересни сънища  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интересни сънища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Аниме сънища..
» Интересни факти за съня
» Интересни факти за Земята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Развлечения :: Aла-бала-
Идете на: