-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Halloween~~~

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Halloween~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Halloween~~~   Halloween~~~ Icon_minitimeВто Окт 12, 2010 7:39 pm

В моето даскало всяка година празнуваме Halloween и всеки се облича като нещо нали, но аз никога не съм се занимавала... Изглеждаше ми прекалено... ддз, може би просто не ми се занимаваше. Но тази година по абсолютна случайност си намерих костюм и реших и аз да взема веднъж да се включа.
Та всичко това ме подтикна да ви питам дали и вие празнувате под някаква форма Halloween, някога cosplay-вали ли сте по този повод и т.н. :P

Аз само веднъж миналата година. Бяхме се събрали у една приятелка по скоро като на купон ама решихме преди това да се облечем малко по-нетипично, защото така и така беше г/д Halloween и се получи нещо много диво. Аз тогава бях вещица просто защото преди години ми бяха подарили една вещерска шапка и това беше най-нестандартното и хелоуинско, което имах под ръка. 990

P.s. Може след тазгодишното в даскало да кача снимки от тази и от миналата година хем не съм слагала скоро мои нови в Mеmbers Gallery-то 24
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Halloween~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween~~~   Halloween~~~ Icon_minitimeВто Окт 12, 2010 8:19 pm

Аз се правих на вещица в 7ми клас, миналата година ме мързеше хД
Попринцип в даскало не го празнуваме, ама аз ще се правя на The Crow предполагам тази година и ще обикаляме някъде с едни от allanimes xD
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
Umbrakinetic

Umbrakinetic


Брой мнения : 126
Points : 133
Join date : 26.09.2010
Age : 29
Местожителство : София

Halloween~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween~~~   Halloween~~~ Icon_minitimeСря Окт 13, 2010 5:20 am

И моята гимназия организира празненство.Голямо шоу!Има всякакви костюми, музика и всичко... Та ходя.
По-миналата година бях мафиот. Дълъг шлифер, тъмночервена риза, черен панталон, шапка и автомат "Томпсън". Даже имахме "схватка" с един талибан! 990 Тази година ако ходя, ще се облека като самурай или нинджа или нещо в тоя ред...
Ама ако ми се занимава може и да съм Косачът.(Черно наметало, коса, мъртвешка кожа - сещаш се нали?) злорадвство


А, да.Може и да отида облечен като на снимката! 45
Върнете се в началото Go down
http://skorpion66.deviantart.com/
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Halloween~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween~~~   Halloween~~~ Icon_minitimeСря Окт 13, 2010 6:59 pm

Аз тая година съм се навила да съм гейша макар че ще съм маалко нетипична гейша, защото кимоното ми е малко по-късичко такоа, ама карай 990 Важното е желание да има xP~~

Даже се опитвам да навия някой да е самурай, че да сме двойка такоа :D ^^
Върнете се в началото Go down
XParadiseXx

XParadiseXx


Брой мнения : 941
Points : 2076
Join date : 13.02.2010
Age : 31
Местожителство : † Crowded place - Hell †

Halloween~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween~~~   Halloween~~~ Icon_minitimeСря Ное 03, 2010 8:15 pm

Деня вече почти беше минал като разбрах че е halloween xdd
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Halloween~~~ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Halloween~~~   Halloween~~~ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Halloween~~~
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Развлечения :: Aла-бала-
Идете на: