-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Supernatural

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeПон Фев 07, 2011 3:11 pm

Supernatural

Supernatural Supernatural-poster-good-vs-evil

Резюме : Сериалът проследява историята на двама братя - Сам и Дийн Уинчестър, които пътуват из Америка в черен шевролет, разследвайки и борейки се с паранормални същества и други необясними явления. Повечето от тях са базирани на американски градски легенди и фолклор. По своя път двамата братя се изправят срещу свръхестествени същества като вампири, върколаци, духове и демони. Сам Уинчестър е студент по право, решен да избяга от миналото си, за разлика от по-големия си брат. Още от малки баща им ги обучава в търсене на злите сили, убили майка им. Така те израстват като ловци на свръхестествени същества. Сам успява да се отскубне от тази си участ и живее щастлив живот с приятелката си Джесика, навлизайки в света на правото. Дийн остава с баща си в "ловуването". Съдбата обаче е решила друго и на братята предстои отново да поемат по следите на свръхестественото зло .
Върнете се в началото Go down
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeПон Фев 07, 2011 7:49 pm

Знаех много за сериала още преди да почна да го гледам, защото всичките ми приятелки са луди по него, но все не го почвах, защото ми се виждаха прекалено много сезони... Сега обаче сууупер много му се кефя. Особено 4-ти и 5-ти сезон бяха супер. В новия сезон ме кефи май май само Смъртта :D

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeПон Фев 07, 2011 8:09 pm

Мда, от епизода "Like a Virgin" най-сетне започна някаква по-сериозна и сюжетна история.
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeПон Фев 07, 2011 10:51 pm

Знам на изуст почти целият сериал, първият и вторият сезон са епични и с оригинална история, но малко с този бог и Луцифер стана банално, но започнаха да си връщат старото чувство, ама малко станаха предсказуеми, особено с тази "Майка",
Spoiler:
По-сериозна сюжетна история? Не, бих казала, че просто им се изчерпаха митологичните същества и идеите. Апокалипсиса беше по-сериозна темата от "The Mother of all Freaks" /не знам как го превеждат на бг. субс., не си правя труда на ги тегля, защото се разочаровам/. За сега де, ще видим какво ще стане по натам, пък скоро и аниме ще има, така че ще е двойна доза SN седмично <3
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeПон Фев 07, 2011 11:01 pm

Ми, кой знае, може да се окаже някой major изрод d; и дано най-сетне измислят нещо по-оригинално.
Върнете се в началото Go down
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 6:42 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:35 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:44 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:47 pm

Надали ще я убият за 2 епизода, пак ще протакат като с Апокалипсиса.Е не че не са ги разбрали, просто трябва да има някакво развитие, което да простича сравнително бавно, за повече епизоди и повече парички ;дд Сценарии.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
xDnekobabyxD

xDnekobabyxD


Брой мнения : 198
Points : 214
Join date : 03.11.2010
Age : 28
Местожителство : Lugano, Switzerland

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 7:53 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeВто Фев 08, 2011 8:36 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
Slain

Slain


Брой мнения : 291
Points : 511
Join date : 17.01.2011
Age : 28

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeСря Фев 09, 2011 3:08 pm

Стига сте спойлвали бе =Д
Заслужено ми е любимият сериал, първите сезони ми харесват най-много, ама нормално... препокрива представите ми за мистично и определено си заслужава гледането. А с напредването на сезоните Дийн и Сам ставаха все по-хубави =Д
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum
Renkinjutsu

Renkinjutsu


Брой мнения : 54
Points : 54
Join date : 13.07.2011
Age : 27
Местожителство : София , България

Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitimeВто Авг 02, 2011 1:50 pm

Определено един от най - яките сериали , и аз го знам почти наизуст , страшно ме кефят Дийн и Сам 27
4тти сезон май ми е любимия ;d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Supernatural Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural   Supernatural Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Supernatural
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Supernatural: The Animation

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Интереси и занимания :: Кино-
Идете на: