-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Shaolin / Шаолин (2011)

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Shaolin / Шаолин (2011) Empty
ПисанеЗаглавие: Shaolin / Шаолин (2011)   Shaolin / Шаолин (2011) Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 1:35 pm

Shaolin / Шаолин (2011) 391e73d69880f912
Режисьор : Бени Чан
В ролите : Джаки Чан, Aнди Лау, Джаки Ву, Ю Най, Фан Бингбинг, Ксионг Ксинксин, Ю Шакюин, Бай Бинг, Никълъс Тсе и др.
Държава : Хонконг, Китай
Година : 2011
Времетраене : 130 минути
Жанр: Екшън, Драма, Азиатски

Резюме : Китай е потънал в конфликти. Враждуващи помежду си военачалници се опитват да превземат чрез битки съседните около тях земи. Възползвайки се от успеха си на бойното поле, младият и арогантен Хао Jie се подиграва на Школата на Шаолин, като предизвиква един от монасите на дуел и го побеждава. Когато собственото му семейство е унищожено от съперник военачалник, Хао е принуден да преглътне гордоста си и да потърси убежище и помощ в манастира.От продължителната гражданска война хората са обречени на глад и болести,а с всеки изминал ден расте и тяхното недоволство. Хао и монасите от Шаолин са принудени да се опълчат срещу тираните и измислят смел план за спасение.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
Slain

Slain


Брой мнения : 291
Points : 511
Join date : 17.01.2011
Age : 28

Shaolin / Шаолин (2011) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shaolin / Шаолин (2011)   Shaolin / Шаолин (2011) Icon_minitimeСъб Мар 12, 2011 7:23 pm

Има много неща, които могат да се кажат за филма, но ще се постарая да се огранича само в това, че е най-добрият филм в началото на новата година.
Историята ми е една от любимите, обичам филми, в които се включва Шаолин.
Като цяло цяло много ми хареса, а Анди Лау е толкова..... прекрасен и лошите роли му отиват! 24
Върнете се в началото Go down
http://allanimes.forumotion.com/forum
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Shaolin / Шаолин (2011) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shaolin / Шаолин (2011)   Shaolin / Шаолин (2011) Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 7:08 pm

Много силен филм. През последните години се "налсаждаваме" на пълни бози с много ефекти и малко история. Честно казано очаквах много по-малко, но "Шаолин" ме изненада приятно.
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
Ecchi-san

Ecchi-san


Брой мнения : 628
Points : 633
Join date : 28.04.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Shaolin / Шаолин (2011) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shaolin / Шаолин (2011)   Shaolin / Шаолин (2011) Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 11:24 pm

Slain написа:
че е най-добрият филм в началото на новата година.

Хах, туко що ме запали да го гледам. Тъкмо си го бях свалила и чух няколко лоши мнения от познати и реших да го оставя за по нататъка като имам повече време. Но явно филма ще бъде хубав противно на очакванията ми ;Р /Туко що навих бащата да го гледаме :D /
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Shaolin / Шаолин (2011) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shaolin / Шаолин (2011)   Shaolin / Шаолин (2011) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Shaolin / Шаолин (2011)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Интереси и занимания :: Кино-
Идете на: