-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Naruto fic - Daughter Of The Death

Go down 
АвторСъобщение
Anime_Dream_Eater

Anime_Dream_Eater


Брой мнения : 1
Points : 3
Join date : 14.05.2014
Age : 23

Naruto fic - Daughter Of The Death Empty
ПисанеЗаглавие: Naruto fic - Daughter Of The Death   Naruto fic - Daughter Of The Death Icon_minitimeСря Май 14, 2014 11:15 pm

Здравейте нова съм тук и в умът ми изскочи идея за СасуСаку фик въпреки ,че съм НаруСаку фен мисля да направя и СасуСаку фик!Тааа да се свършва !  37 


Сакура тъкмо се прибра от лекции и видя писмо на масичката в голямата и уютна всекидневната тръгна към него и го взе в него пишеше:

''Сакура,съжалявам ,че не ти го казах в очите но повече не искам да съм твое оръжие ,защото не ми обръщаш никакво внимание и много често ми се сърдиш!Вината не е в теб , а в мен ,защото не съм подходящото оръжие теб!Дано някъде там из този голям свят намериш оръжие подходящо за теб!


С много обич Акира Нанами <3
- да точно тя беше шинигами!И това е петият човек(за този месец) което се отказа да бъде нейно оръжие заради държанието й.
Розовокоската въздъхна тежко и седна на дивана от устата и излезнаха следните думи:
-Човече,пак ли?!Това е петото оръжие за този месец! - тя смачка хартията ,отиде в кухнята и го изхвърли в кошчето за боклук.Отиде в стаята си и взе от бюрото един списък с имена на оръжия ,от главата и изкочи един въпрос - Дали не е прекалено късно?! погледна часовника на китката си и часът бе беше точно полунощ - тя не беше ходила само на лекции ,а и на дискотека....
-Е, не мисля ,че е късно!Да тръгваме! - каза тя с усмивка и взе чантата си.

***
-Хмм..... кое е първото име в списъка? - зачуди се Сакура.-А, да Хината! - тогава тя тръгна към къщата на Хината и почука на вратата:
-Д-д-да?!- отвътре се чу гласът на момиче на възрастта на Сакура - 16 със синьо-лилава коса и бели очи.
-Хината -чааааан!- каза Сакура.
-О,С-с-сакура - сан!Какво правиш в такъв к-късен час тук?!
-Ами търся си..... - прекъсна я момичето пред нея.
-Сакура - сан търсиш ново о-оръжие ...ли?
-Ами да...- Сакура се почеса по главата.
-С-с-съжалявам , Сакура - сан ,но ти имаш репутация на``момичето с оръжията`` и не мисля ,че ще стане нещо между нас също така вече съм оръжие на Наруто -кун! - каза сиьокосата като се изчерви до ушите.Междувременно главната ни геройния изглеждаше така  62  .
-Оу,такали?Ами... аз наистина съжалявам за безпокойството! - каза Сакура с тъжна физиономия.
-Няма проблем!Но искам да ти кажа ,че Шикамару е оръжие на Темари ,ТенТен е оръжие на Неджи ,а Сай е оръжие на Ино и Лий е оръжие на Чоджи ( млък там яой фенките) ,така че по - добре не си прави труда да ги питаш! - каза Хината като гледаше списъкът в ръката й.
-Д-добре ,благодаря! - каза Сакура и й се поклони.-Чао ,Хината!
-Чао, и лека и мека нощ! - каза щастлива Хината като си спомни кого е нейният майстор.
Така нашето отчаяно шинигами-Сакура се разхождаше из каменните улици на Смъртния град докато късаше списъкът си на парчета.Точно да скъса за последен път списъкът й тя чу някакъв мъжки глас:
-Е, момченце на Учиха сега не си толкова велик на колкото се правеше ,нали?
-Не съм се правил на никакъв дундьо! - след това големият дебел мъж удари момчето на което говореше.Сакура се затича към малката уличка откъдето се чуваше гласът и видя ужасяваща гледка - двама мутри хванали здраво някакво момче и третият пред него и го налагаше с ритници и и юмруци .
-С-с-спрете веднага! - извика уплашено Сакура.И четиримата мъже се обърнаха за да видят някакво хилавичко розовокосо момиче със зелени очи -Сакура.
-Хмм. яда видим нова плячка ли си имаме тук?!- каза босът който преди малко налагаше момчето.-Я,ела пиленце при татко!- каза вторият който държеше младото момче.Те пуснаха на земята момчето и тръгнаха с бавни крачки към нея.Тогава непознатият младеж стана от пода и се затича към тях.Сакура бе изненадана ,че човек може за няколко секунди да пребие трима мутри.Изведнъж сърцето й започна да бие като лудо видя че това момче всъщност е много красиво ,въпреки че бе пребито до неузнаваемост , личеше си , че той имаше мускулесто (но непрекалено) тяло също така ,че има черни очи в който можеш да се загубиш и тъмно синя коса която беше разпиляна по готин начин.Точно тогава той....
Да продължавам ли?Съжалявам за правописните и пунктуационни грешки също ,че е толкова кратко!  25 
[img]Naruto fic - Daughter Of The Death 2gw6pfm[/img]
Върнете се в началото Go down
https://www.blogger.com/blogger.g?blogID=6059249318013970888#ove
 
Naruto fic - Daughter Of The Death
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Naruto
» Death Race
» Naruto Shippuuden 152-153
» Death Note
» Death note OST

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Изкуство и умения :: Фен Фикшън-
Идете на: