-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’-

- We have a chance even at the bottom -
 
ИндексИндекс  PortalPortal  FriendsFriends  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ga-Rei -Zero-

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Nipper
Администратор
Администратор
Nipper


Брой мнения : 1623
Points : 2089
Join date : 28.12.2009
Местожителство : Пловдив

Ga-Rei -Zero- Empty
ПисанеЗаглавие: Ga-Rei -Zero-   Ga-Rei -Zero- Icon_minitimeСъб Яну 02, 2010 12:38 am

Ga-Rei -Zero- 11355

Заглавие: Ga-Rei -Zero-

Синоними: Ga-Rei-Zero, Ga-Rei: Zero, Ga-Rei 0

Тип: Телевизионни серии

Епизоди: 12

Година: 06.10.2008 до 22.12.2008

Жанр: Екшън, Сейнен, Супер сили, Стрелба, Трагедия

Продуценти: AIC Spirits, Asread, FUNimation Entertainment



Резюме: В свят, където съществуват невидими за нормалните хора неща, се скитат и причиняват опустошения. В същият този свят, съществува организация от мъже и жени със способността да ги виждат и специализирани в това да ги отстраняват с определени и специални оръжия...


Имена на епизодите:

1. Above Aoi
2. Manifestation of Hatred
3. Moments of the Chance Meeting
4. The Duty of Justice
5. Obstinate Feelings
6. Beautiful Rival
7. Chain of Blame
8. Down the Path of Revenge
9. Spiral of Sin
10. Behind the Tragedy
11. Disturbance of Fate
12. Yearning Prayer
Върнете се в началото Go down
https://animelovers.bulgarianforum.net
CaTaHaTa

CaTaHaTa


Брой мнения : 91
Points : 96
Join date : 18.02.2010

Ga-Rei -Zero- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ga-Rei -Zero-   Ga-Rei -Zero- Icon_minitimeВто Фев 23, 2010 2:29 am

Да се похваля и през това аниме съм минал но за съжеление само 1-н път и сега съм " гола вода " на него. 21 21 Ще трябва да го Rewatch-на отново че съм го забравил чак до основата 24 21
Върнете се в началото Go down
Eαrl Phαntømhive
Admin.
Admin.
Eαrl Phαntømhive


Брой мнения : 1126
Points : 1272
Join date : 02.04.2010
Местожителство : София

Ga-Rei -Zero- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ga-Rei -Zero-   Ga-Rei -Zero- Icon_minitimeСъб Май 22, 2010 9:16 pm


Анимето беше много добре. Наистина очаквах по-малко от него и доста ме учуди. Историята в началото беше леко объркваща, но после лесно хванах какво точно е станало, анимето може да бъде определено като много добро. Давам му цяла 9-ка от 10.

Цялата тази увлекателна, сложна и все така интересма история въртяща се около две приятелки и човешка душа, която не може да превъзмогне някой неща.

Цялото ловене на демони и увлечението по убиването колкото и главно толкова и странично, прикриващо истинският смисъл на анимето - а именно началото и залеза на едно силно приятелство между две момичета.

Но пък и тези 12 кратки епизода не позволиха да се доизградят останалите герой и оставя някой празни дупки.

Но пък това определено може да бъде просто на създаделите, тъй като цялото внимание накрая може да бъде съсредоточено в Kagura и Yomi. Динамика около тях, комедията, екшъна, връзка м/у дветр, която уж укрепваше с всеки изминал епизод и накрая просто се слива с нищото и остава само споменът. Цялото аниме е добър пример какво може да стане само от една, дори невинно изглеждаща, човешка грешка и колко крехка е връзката между двама души.

Единственото, което не ми хареса в арта беше когато демоните бяха "невидим" за обикновенните хора и самите чудовища на моменти въобще не ми харесваха. Въпреки това красивите черти на Yomi и Kagura бяха перфектни, а битките - много добре направени.

Вкарването на OP EN чак след започването на реалната пред-история ми направи впечатление, не е е като повечето други анимете, в които направо ти показват геройте и понякога някой връзки между тях или черти още преди самите герой да са навлязли в действие. Различната музика по време на различните видове битка също прави добро впечатление.

Приятно аниме, с хубав смисъл и поглед към човешкият живот и чувства, наситено с екшън и комедия. Определено се заслужава гледането.

Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/silber__
IkaRo0s

IkaRo0s


Брой мнения : 35
Points : 35
Join date : 05.02.2012

Ga-Rei -Zero- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ga-Rei -Zero-   Ga-Rei -Zero- Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 11:01 pm

екшън комедия и най вече трагедия 34
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ga-Rei -Zero- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ga-Rei -Zero-   Ga-Rei -Zero- Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ga-Rei -Zero-
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
-‘•̬●’-Anime Lovers -‘•̬●’- :: Отаку Дискусии :: Анимета-
Идете на: